Aktuální dění...

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertRef 06.06.2018
The prostate related is an essential section of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections in the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most varieties of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition connected with a particular defect inside the gland and also the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma towards the urinary tract or by infections received from other parts in the body. A patient may go through testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect as well as the employment antibiotics and NSAIDs to take care of the soreness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to create the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some of the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and will also also keep your urinary track clean.

2. Some studies declare that a number of ejaculations weekly will prevent cancer of prostate.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming greater than four meals of beef every week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most crucial measure to look at to make sure a healthy prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must go for prostate examination at least annually.

Kurz Cchi-kungu ae zaměřením na páteř

Radim 08.08.2016
Již 20-21.8.2016!!! Stáhněte si leták v sekci Víkendové akce a přihlášky...

aktuální akce

Radim:) 22.05.2016
Program a aktuální změny na tel.: 774787676
- 13-15.června : Kurz Cchi-kungu I.úroveň ( teorie, 8 kusů brokátu, přípravné cviky, doplňkové cviky, léčebný cchi-kung, taoistické dynamické meditace, sloupy, mikroskopická dráha ), cvičení na silových místech, při východu i západu slunce
- 20-22.června : Kurz Chi-kungu II.úroveň ( vyšší úroveň 8 kusů brokátu, vnitřní cchi-kung, Tien-cchi-kung, dýchání kůží a tělem 1.úrovně, wu-sing, očista od špatné cchi, přeměna a zkvalitnění čchi)
- 11-15.7. Kurz Cchi-kungu formou ranního a večerního cvičení
-18-19.7. Kurz Cchi-kungu zaměřeném na páteř, klouby a související dráhy a orgány(játra,kyčle,oči...), reflexologické uvolňování krční páteře....
- 21-22.7. Kurz Cchi-kungu III.úrovně ( 8 kusů brokátu, přípravné cviky, doplňkové cviky, Velký strom, dráha čung-maj(cesta duše), dýchání kůží a tělem vyšší úrovně, otevírání pupeční čakry...)
- 18.-19.8. NADVÁHA+cchi-kung
- 25-26.8 NEPLODNOST+cchi-kung
- 29.8-2.9. Vzdělávací centrum Nové medicíny : psychosomatická medicína, energetická a kvantová psychologie, Cchi-kung, alternativní alergologie s účinností až 95%, vliv prenatálního období na vývoj a nemoci člověka, spirituální rozvoj člověka...

Dovolená a osobnostní rozvoj na ostrově Pag

Radim:) 01.04.2016
Letní akce u moře, v Chorvatsku, na ostrově Pag zde : www.jadranpag.cz . Cena pobytu již za 390Kč/osobu/noc. Kuchyně česká, středomořská, pro celiaky, makrobiotická, vegetariánská, veganská. Většina potravin z produkce místních zemědělců. Amarantová mouka...
Hlídání dětí po dobu akce! Cvičení u penzionu, v borovém háji, mezi 2000let starými olivovníky a pod...

Od 25.května do konce října. K dispozici vlastní sprchy, WC a kuchyňky...Hlídání dětí zajištěno.

Na co se můžete těšit : kurz čchi-kungu "8 kusů brokátu"....Speciál s Václavem Vocáskem(osmbrokatu.cz)-sestava draka a léčení orgánů....ranní a večerní cvičení...program Vzdělávacího centra Nové medicíny...speciální workshopy-neplodnost, nadváha, zrak, alergie/fobie a pod. z pohledu psychosomatiky/genových klíčů/ čchi-kungového léčitelství...kurz Metamorfního léčení prenatálních traumat u dětí...

Dále budou na místě nabízeny tyto služby veřejnosti : masáž, meridiánová masáž, reflexní terapie, kraniosakrání terapie, psychoterapie a pod..

Dovolená a osobnostní rozvoj na ostrově Pag

Radim:) 22.03.2016
Připravujeme letní akce u moře, v Chorvatsku, na ostrově Pag zde : www.jadranpag.cz . Cena pobytu již za 400Kč/osobu/noc. Kuchyně česká, středomořská, pro celiaky, makrobiotická, vegetariánská, veganská. Většina potravin z produkce místních zemědělců. Amarantová mouka...

Hlídání dětí po dobu akce! Cvičení u penzionu, v borovém háji, mezi 2000let starými olivovníky a pod...

Od 25.května do konce října. Speciální cena mimo červenec,srpen : 400Kč/os/noc vč. apartmánů. K dispozici vlastní sprchy, WC a kuchyňky...

Na co se můžete těšit : kurz čchi-kungu "8 kusů brokátu"....Speciál s Václavem Vocáskem(osmbrokatu.cz)-sestava draka a léčení orgánů....ranní a večerní cvičení...program Vzdělávacího centra Nové medicíny...speciální workshopy-neplodnost, nadváha, zrak, alergie/fobie a pod. z pohledu psychosomatiky/genových klíčů/ čchi-kungového léčitelství...kurz Metamorfního léčení prenatálních traumat u dětí...

Dále budou na místě nabízeny tyto služby veřejnosti : masáž, meridiánová masáž, reflexní terapie, kraniosakrání terapie, psychoterapie a pod..

aktuální dění...

Radim:) 08.11.2015
Poslední dobou se na mě obrátilo mnoho klientů s tím, že mají oni či jejich děti problémy v oblasti břicha. V posledních 2 dnech se přidávala i bolest hlavy či podrážděnost. Dle mne se zvýšila aktivita spodních zemských proudů a docházelo k pročišťování spodních center od podvědomých bloků. Zadržené energeticko-informační záznamy minulých traumat, odsunuté do oblasti podvědomí a blokující nám psychické síly při tvorbě vlastní reality, se vyplavovali z těla ven, i skrze vědomí. Běžně stačí tyto pocity a myšlenku jen pozorovat a nepřivlastňovat si je. Čím méně pozornosti jim budeme věnovat, tím lépe. Stačí vytvořit bezpečný prostor pro řešení. Inteligence těla ví, co dělat.
Bohužel drtivá většina lidí má disfunkční enterický nervový systém ve střevech, v jehož kompetenci se podvědomí nachází. Tato silně pronervovaná oblast je spojena s centrální nervovou ganglií, se solárním plexem. A právě Solar řídí emoční inteligenci = zpracovávání všech přicházejících CITŮ a nezpracovaných POCITŮ ukládaných v příslušných orgánech(toto je rozsáhlé a zásadní téma, více se mu budu věnovat ve své připravované knize). Je-li zablokovaný Solar je zablokovaná i emoční inteligence těla! City projdou filtry pocitů v orgánech, určujících naši vibrační charakteristiku, do mysli a zde zůstanou „zablokované“, neboť mysl si s nimi neví rady. Předně, emoční inteligence není v kompetenci mysli. Mysl zvládne pouze tyto potlačovat a vymýšlet strategie přežití. Zkrátka, v hlavě to nemá co dělat, a když už to tam je, je pozdě a je to vždy průšvih!
Probíhající očista způsobuje tedy přetížení těchto disfunkčních center. Pociťujeme to jako tlak v žaludku(ve skutečnosti je to vzadu za žaludkem a mírně nahoru pod srdcem), nechutenstvím, říháním, pocity na zvracení, bolestmi hlavy a přetížením nervového systému. Čím blíže hlavy se tento nervový systém nachází, tím více je přetížen a dochází ke zvýšené tenzi v oblasti krku, ramen a trapéz, jakož i rozhození „slabších“ žlučníků.
Co s tím?
K již uvedenému doporučuji taoistická cvičení na aktivaci atrofovaného Solaru, na propojení tzv. dvou mozků a jejich posílení, dále cvičení Cchi-kung jemuž se v jeho komplexnosti nic nevyrovná(vč. vlivu na ENS, Solar a mozek). Vhodná je rovněž kraniosakrální terapie, zde musí mít pacient dostatečné vnitřní „zdroje“, aby zadržené a nyní uvolněné energie zpracoval a následné změny integroval. V opačném případě zůstane disociovaný = v jakémsi ochranném módu, a nebude schopen tyto procesy těle vnímat, což je základním předpokladem. To se netýká právě Cchi-kungu, kde dochází k obnově a posílení vlastních zdrojů.

aktuální dění...

Radim:) 11.10.2015
Krásný víkend všem:)

Globální očista starých Duší, které si předsevzali postoupit na další stupeň, aby mohli být lidstvu ještě více prospěšné pokračuje. Se vzrůstající silou takového jedince ve fyzickém Světě, roste i jeho síla ve světě astrálním a pod.. Pokud se ráno vzbudíte a cítíte se, jako by jste přes noc složili metrák uhlí, pak je to možná tím, jak usilovně jste v noci čistili jemnohmotné úrovně.
Poslední 3 měsíce jsme byli připravováni na to, co bylo spuštěno před cca měsícem a kulminace dosáhlo za krvavého měsíce. Z úrovně těla duchovního dosáhnula vlna do těla fyzického a skrze naše tělo/mysl byly vytlačovány a transformovány velmi hluboké programy/mentální vzorce bránící plné integraci s matricí Duše. Zkrátka to, co v našem Bytí představuje tu největší překážku našeho rozvoje, to, co nám brání rozkvést.
Proto se tentokrát projevovalo na fyzické rovině vše u každého jinak. Na rovině psychické byl průběh ovšem shodný. Tak, jak tyto staré vzorce a programy mizely, naše vědomí muselo opustit struktury na kterých bylo vystavěno a které tvořili velkou část naší identity. Ego ,jak jinak, dostalo strach ze smrti, protože ono ví, že je smrtelné. A že minulost je vše, co vlastní. Staré se bortilo a nové bylo v nedohlednu. Psyché prošlo defragmentačním procesem. 14 dnů až 3 týdny se proto naše mysl zmítala v panice, strachu, bezmoci a beznaději. Byli jsme odpojeni od struktur duše, neboť se upravovala její matrice. Rovněž jsme byli odpojeni od energie Země, neboť procesy probíhaly na všech úrovních odděleně. To se projevila ztrátou radosti ze života, slabostí srdce, plic a ledvin. Lidé s potížemi v oblasti křížů a beder měli v těchto oblastech slabost až bolest. Éterické tělo nebylo energeticky vyživováno. V důsledku této oddělenosti jsme necítili žádné energie uvnitř i okolo. Jakoby totální prázdnota...
Mnoho rodin řešilo finanční propady, exekuce a vystoupily vztahové disharmonie. Bylo nezbytné se těchto starých zátěží zbavit. Do budoucna bude narůstat tlak na odpoutání se od materiálních statků a s nimi spojené manipulace a různé druhy strachu. Odměnou nám bude narůstající duchovní síla a schopnost pomáhat mladým duším v jejich vzestupu či převádět již připravené...
Aby jste si uvědomili vyšší perspektivu současného dění, zde je ukázka z mé připravované knížky :
S láskou
Radim:)
PRIMÁRNÍ ENERGETICKÝ SYSTÉM
Tao systém léčení a transformace (ale v menší míře např. i Shiatsu či Kraniosakrální terapie) obnovuje nejzákladnější a nejranější zkušenosti, které máme v našem životě. Prvním je cirkulace energie obsahující informace[1], a druhým je vnímání napojení na celek (na VŠĚ, co jest) a propojení s matkou vč.jejich dotyků. Obě tyto zkušenosti se prvně objevují v momentu početí a pokračují během celého vývoje v děloze.
Představují jakýsi ideální stav, ke kterému se podvědomě toužíme vrátit. Jakmile začneme prožívat negativní zkušenosti, a to i prenatální přenosy z matky na plod/dítě nebo dokonce silná traumata, vše je v té chvíli zakomponováno do naší matrice = DUŠE, neboť mozek ani mysl ještě neexistují či nejsou plně funkční.
Později se dle této matrice vystavují nejprve naše jemnohmotná těla, a posléze tělo hmotné vč. mysli, která je jeho součástí. Přebíráme energetické záznamy těchto zkušeností, které jsou již epigeneticky vloženy do struktury DNA=buněčné paměti. Vědomí každé buňky vč. její paměti je součástí vědomí každého orgánu v těle a součet těchto vědomí je vědomím našeho těla.
Od momentu dopatu konfliktu, jsou tyto záznamy exponovány do mysli tak, aby jim porozuměla, i když v době vzniku záznamu neměla k dispozici žádný ze smyslových vjemů- A tak vjemy mimosmyslové musí transformovat, dle možností, na vjemy smyslové = vnímání pocitů, barev, metaforických obrazů ...

Duše je v té chvíli bez vlastního Vědomí a pouze působením Ducha na naši mysl, která neustále hledá řešení, jsme vedeni správnou cestou=cestou osudu neboli zlatou střední cestou v ideálním případě. Tuto cestu taoisté stanovovali dle práce s Hexagramy(I Ťing) a např. Kabalisté dle tzv. Jakubova žebříku(ten se nyní transformoval a vývojově posunul do základu tzv.Human Designu). Umění a znalosti Taoistických mudrců se v 21. Století dávají k dispozici zase jako tzv. Genové klíče.
Tím, jak mysl neustále hledá řešení, blokuje značnou část kapacity našeho mozku energie prožitku v těle v interakci s příslušnou řídící částí mozku způsobuje poruchu v proudění energie a informací v mozku. Nervový systém člověka se z úrovně MOHU přesouvá do úrovně MUSÍM, což způsobuje neustálý vnitřní stres a psychické i tělesné napětí. Mysl již existuje založena tzv. programech přežití(v tomto nepřátelském Světě).
Prvotní odmítnutí se projeví v nastavení vůči tomuto světu i vůči sobě, jako nedobrému, jako oběti, jako příčině problémů a zpravidla vede již v těhotenství ke komplikovaným porodům, neboť dítě ven do tohoto prostředí prostě nechce. Navíc velmi silně vnímá jeho pokusy doslova o znásilnění různými energetickými parazity a egregory, proto se projevuje i silným, hysterickým křikem a pláčem, jako by šlo o život. A ono jde. Z jeho pohledu. Pokud je použit Epidural a léky od bolesti a ještě je tzv. rychle odstaveno od matky, jsou vlastně narušeny všechny BPM-Bazální perinatální matrice a výsledkem bude nejistý, nesebevědomý, sklíčení a často nemocný jedinec. Kde dílo zkázy dokonává výchova rodičů založená programech strachů a školský systém. Je zázrak, že takový jedinec vůbec dosáhne dospělosti a v životě přežije, připočítáme-li i vliv zdravotního systému, mikrovlnných technologií a pod.. Každopádně je takový „slabý“ jedinec švédským stolem pro veškeré existující energetické upíry(lidské i nehmotné) a egregory. Postupně dochází k jeho totální defragmentaci a manipulaci všemy možným systémy. Takový člověk nemůže být svobodný, sám sebou a realizovat se, rozkvést...
Postupnou integrací = energetická rekonstrukce, rehabilitace prenatálu, pochopení, uvědomění, přijetí, odpouštění...dochází postupným procesem ke změně osobnosti, k epigenetickému přepisu DNA, k integraci vytěsněných a nepřijatých částí sama sebe, ke spojování se se svými duševními složkami a přenastavováním původní matrice, obsahující i 64 životních situací, kterými si duch(naše podstata) zvolil projít za účelem svého vývoje a transformace v láskyplnou, soucitnou a moudrou vesmírnou bytost.
Jakmile dojde k integraci s našim éterickým tělem, může dojít k propojení struktur Duše s fyzickým tělem = vneseme Vědomí těla do Duše. Duše může prožívat do té doby pouze sama sebe jako oddělená. Nyní získá vlastní Vědomí a může se prožívat skrze tělo v reálném okamžiku prožitku. Duševní energie se začnou ve fyzickém Světě projevovat skrze lidské srdce a jeho energetické pole. Člověk si uvědomuje toto propojení, ví, že je světelnou bytostí, jejímž úkolem je vytvářet Lásku pro celý Vesmír, a že spěje k novému archetypu vesmírné bytosti – lidské bytosti schopné pobývat ve všech úrovních Existence.
U starých a zkušených Duší dochází ke konci cesty vždy k dramatickým životním situacím, aby se oprostili od zbytků závislostí na hmotném Světě a dokázali se individualizovat bez vnějších vlivů v tzv. trojjedinou bytost = propojení Vědomí těla, Duše a Ducha. Bývají sami, přijdou o hmotné statky a ocitnou se tzv.na dně. Pokud tuto transformaci zvládnou(cca 2 roky a více) povstávají z popela jako bájní Fénixové, silnější, než kdykoli předtím a vstupují do služby lidstvu, jako pomocníci na jeho cestě. Již nelpí na majetku, jsou nezkorumpovatelní, jejich mysl je v bdělé přítomnosti a díky propojení na vyšší úrovně své existence, vnímají veškeré dění z velmi vysoké perspektivy.
K mladým duším, materialistickým a egoistickým lidem, se chovají se soucitem. Pomáhají, převádějí do světla a jdou příkladem namísto boje. Jako učitele je poznáte tak, že vám dají vždy něco navíc a jsou ochotní se vám nesobecky věnovat i ve svém volném čase. Ale pozor, zcela přirozeně se nenechají zneužívat a zcela otevřeně vždy říkají svůj názor. Ne každé nezpracované Ego to unese. Kdo chce využít jejich blízkosti ke svému vlastnímu rozvoji, musí dojít nejprve k silnému vnitřnímu přesvědčení a odhodlání ke změně.

Jednou z cest, jak rekonstruovat svůj energetický systém, jak se propojit s původními energetickými zdroji, jak zvládat emoční zatížení, jak získat mentální energii bez kávy, energetických nápojů, drog a cigaret, a jak se uzdravit jsou taoistické léčebné postupy přenesení do 21. Století (viz.moje nabídka programu „TAO21“ v rámci Školy duchovního léčení).
Lidé dnes mají nefunkční skoro celý energetický systém, nejsou napojení na energie Země a neustále se jim hromadí energie v hlavě...
Je to způsobeno tím, že vše je drženo pohromadě, od Vesmíru po naše buňky, elektromagnetismem, indukčním polem a vzájemnými rotačními poli. To předpokládá polaritu + a - . Jin a Jang, muž a žena, ale i Země(-) a Nebe(+), přičemž člověk je mezi nimi jako vodič, který tvoří z těchto dvou energií (Ťing a Šen) třetí(Cchi).
Pokud ovšem nefunguje jako vodič, nýbrž jako odpor, důsledky si umíte představit. Většina lidí přijímá právě nadbytek plusové, horní energie a vědomí mají neustále v mentální sféře. Technokratická cesta tento stav ještě více prohlubuje a jedná se o slepou uličku v evoluci lidstva. Již jsou vyvinuty a začínají se komerčně využívat přístroje, které přenesou lidské vědomí do iluzorního virtuálního světa. A mohou ho tam i „uvěznit“. Důsledky raději nedomýšlet.
Vymanit se z tohoto stavu předpokládá návrat k přírodě, k původním hodnotám a k naší podstatě. Rekonstrukce původního energetického systému je založeno na znovusjednocení s energiemi Země. Horní energie je nezbytné uzemnit, což se ihned projeví našim zklidněním, zejména jater a hlavy. Následné propojení energií „Země a Nebe“ se okamžitě projeví nárůstem lidské cchi a po obnovení Primárního energetického okruhu rovněž nárůstem pohlavní cchi, vznikající v pohlavních buňkách, a sexuální energie. Pokud si ji dokážeme zachovat pro sebe a poslat ji do P.E.O., přemění se v mozku na super čistou mentální sílu. V mozku se začnou tvořit neuropeptidy harmonizující naše tělo a dávající vznik dobré náladě. Stavební látky pro tyto chemické procesy vznikají v tenkém střevě = oblast I.Dantienu, spodního ohniště, Ťingové energie, oblast tzv. druhého-jemnohmotného mozku, spodních čaker.....už chápete proč je spojení se Zemí tak důležité a jako procesy se mohou teprve potom zrealizovat? A proč jsme záměrně odtrhováni od naší podstaty? A proč je systematická práce na sobě tak důležitá?
Díky taoistickým mudrcům víme co a jak...
..................................................................
Další informace a lektoři mé Školy duchovního léčení :
www.shhs.cz
www.osmbrokatu.cz
www.taocentrum.cz

aktuální dění...

Radim:) 14.09.2015
Vážení přátelé,
Již nějaký týden nejsem schopen načítat jednotlivé vlny, neboť jde jedna za druhou tak rychle, že nyní se jedná v podstatě o souvislý proud:) Dochází k nezbytné silné očistě, tak, abychom byli schopní vyšší energie přijímat a hlavně, abychom si je udrželi. Jako první reagovala trávící soustava, asi před 3 týdny. Následně se projevilo nejslabší místo v ní. U většiny lidiček to byl žlučník a tlusté střevo. Začaly se transformovat emoce, které se do těchto orgánů a jejich meridiánů ukládají. Vztek, zlost, agresivita, nepřijímání druhých, různých situací či situačních fází, neschopnost odpustit či odpoutat se od minulosti, ve všech formách...
Střevní potíže se projevovali nejprve zpomalenou činností a posléze zrychlenou. Často docházelo k chybnému diagnostikování a léčil se žaludek. Jednalo se však z 90% o žlučník a žlučovody. Potíže se projevovali po celé neuro-svalo-šlachové dráze zmíněných orgánů. Bolesti hlavy-hlavně ve spáncích, potíže se zrakem, nesoustředěnost, bolesti na ose žlučník-žaludek-slinivka/slezina. Tato neharmonie se projevovala i v emočním rozladění a zrcadla první reality se začala nekompromisně ukazovat. Buď jsme je rozbili a nebo nás to složilo, nemoc jako nevyhnutelný polarizační proces následoval prakticky ihned. Logicky se jednalo hlavně o partnerské vztahy a to, co tvoří největší mentální blok v našem Bytí, ukázalo se zcela nekompromisně nastavenými situačními ději, kde si sami blokujeme harmonii ve vztazích, v hojnosti i v sobě samém...
Nesoulad v partnerství, nesnášenlivosti, nepřijímání druhého takový, jaký je, manipulace s opačným pohlavím a pod. se projevovali jako zánět nosohltanu, nosohrtanu a obličejových dutin. V kombinaci s již zmíněných reagovala silně i pravá ledvina a srdce, což posléze oslabilo naše dýchání a záda. Nejintenzivnějších bylo posledních 14 dnů. Od včerejška vnímám již pokles intenzity čistících energií a dnes od rána již jen bílé světlo, s probleskující zlatou a stříbrnou(mužská a ženská energie)...
Můj duch mne osvítil informací, kde najdu strom rakytníku šestákového a co s ním mám udělat. Dojel jsem tedy na určené místo a celý víkend jsem tedy sklízel plody, listy a větvičky, abych je následně zpracoval na sirup(po studenu) a čaj, a zbylou část ponechal omytou v mrazáku. Příští víkend bude manželka dělat marmeládu. Na zimu máme vystaráno:) Dále jsou vhodné vlašské ořechy, rybí olej- Omega 3, březové pupeny, rozchodnice růžová, ženšen a ..........samozřejmě Cchi-kung a další taoistické léčebné postupy, jenž mají největší vliv a účinky na nejen na naši regeneraci, ale i celkové zvládání našeho dalšího vývoje. Tisíciletá moudrost totiž aktivuje a harmonizuje naše vnitřní a vnější zdroje energie, a jejich napojení na Universum. Tyto zdroje energie jsou schopné tvořit až 95% a z potravy nás postačí zbývajících 5%. Navíc tato energie transformuje a vylučuje z těla veškeré disharmonické energie a to vč. mentálních...
Jak vidíte, stále se probíráme tématem soužití mužů a žen. Ono je to právě proto, že jsme složeni z obou principu a navzájem si je uvádíme do rovnováhy. A dokud tato rovnováha nenastane uvnitř nás, neprojeví se ani v naší vnější realitě. Dokud nebudeme takto vnímat opačné pohlaví a naše partnery zejména, nemůžeme nikdy dosáhnout naší vlastní celistvosti. Jsme jednota a jedno se vším,co jest:)
S láskou
Radim:)
14.9.2015

aktuální dění...

Radim:) 27.08.2015
Krásný den přátelé,
V poslední době pokračovala poslední „vlna“ , čili stále stejné téma, ale jen zdánlivě. Šlo o partnerské vztahy, konkrétně o to, co nám po celý život brání žít s opačným pohlavím v dokonalé harmonii a Lásce. Do dynamického stavu přešly zejména spodní čakry a očistný proces měl tyto projevy : slinivka(neláska až zrada ze strany matky), slezina(vlastní ne-hodnota), tenké střevo(neschopnost získat lásku matky, neschopnost nalézt řešení), pohlavní orgány-opary,výtoky a pod.(nejsem dost dobrý jako partner(ka), neschopnost uspokojit sexuálně partnera, pochybování o své sexualitě, neschopnost zvládnout svou pudovou složku, manipulace s opačným pohlavím). Původem je naše nastavení vlivem početí, prenatálu,porodu a raného dětství : komunikace s matkou, přijetí matkou, láskyplný přístup matky...a nebo také ne! U žen samozřejmě obráceně...
Prapříčina je již v našem programu v DNA, z minulých životů. Scénář tohoto života je tedy nezbytné chápat jako snahu o vyřešení, nikoli jako trest.
Důvodem současného dění je příprava na další evoluční stupeň našeho vývoje. Dochází ke ztrátě tradiční vůdčí role mužského principu a nastupuje dlouho potlačovaný ženský princip. Aby nedošlo k opačnému extrému, musí se oba principy zharmonizovat a transformovat společně na vyšší úroveň. To, co si ženy projektují do všech mužů(co jim zdánlivě nastavil jejich otec) jsou pouze disharmonie v jejich éterickém těle, které má opačnou polaritu, než-li tělo fyzické, a tako představuje opačný princip. Žena si tedy zpracovává po celý život svého vnitřního muže. A její partner zase svou vnitřní ženu. Oba dva si tak do sebe navzájem projektují své neuspokojené potřeby a potlačené pocity na této úrovni a jeden druhému slouží jako jakési „zrcadlo“.
Vše je jinak přátelé! Nejste oběti a vše je jen o vašem vztahu k vám samotným!
Absolutním a bezvýhradným přijetím toho druhého vlastně přijímáte sami sebe, součást SVÉ existence. Bezvýhradnou a bezpodmínečnou(nečekám nic na oplátku, chybí jakýkoli kalkul)láskou ke svému protějšku se můžeme naučit milovat sebe samé. Je to proces naší vlastní INTEGRACE. Cílem je přístup z pozice absolutní JEDNOTY:)
Co se děje na energetické úrovni : hodně se aktivují a čistí čakry na chodidlech a interpersonální čakry pod nimi, napojujeme se na zdrojovou energii transformovanou skrze Zemi a vyživující náš spodní Tan-Tchien, spodní ohniště, 3cm pod naším pupkem. Na aktivitě nabírá Ida a Pingala(to jsou ti dva hadi okolo páteře) a probíhají transformační procesy v našich hemisférách. Cílem je jejich sjednocení(to je možné až po důkladném „zakořenění“ = přijetí inkarnace,po vyřešení si narušených vazeb s matkou a rodiči), zprůchodnění Šušumy(v tom pomáhají právě čakry tím,že na sebe přebírají energetické bloky)= zprůchodněné páteřního kanálu pro důležité napojení na kanál životodárné energie – Kundaliní – Prosím, nesnažte se tento proces nijak urychlovat! Nezasahujte ani do energetiky čaker! Vše se děje automaticky, dle svého programu. Můžete si způsobit psychické potíže. Naopak vytvářejte protiváhu prací na silnějším uzemnění...
Stav vašeho vnitřního muže či ženy přitáhnul přesně toho správného partnera, kterého potřebujte ke svému dalšímu vývoji. Ač se to někdy nezdá, je to tak. Je to odraz vaše vztahu k vám samým. Takže jej přestaňte hodnotit, posuzovat a odsuzovat. Zaměřte se na sebe, na své chování a projevy. Tím změníte i jeho, aniž je vašim záměrem ho měnit. Naopak , dávejte mu tolik lásky, kolik jen dokážete a neočekávejte nic na oplátku. VŠE, co vám chybí dejte jemu:). Paradox? Pouze pro logiku vaší mysli, a ta žije v iluzorním světě, takže z její pozice nic nevyřešíte. Opakuji, jde o vás, od svého partnera nic neočekávejte. Až vy najdete svůj vnitřní klid, on si toho všimne a začne se slaďovat. Až vy budete Láskou, on si toho všimne, to si buďte jistá, a začne se slaďovat...
Program vašeho soužití je daný, můžete proti tomu vůlí bojovat a jít cestou útrpnou, a žít realitu složenou ze svých odporů a nebo vše takto přijmout, pochopit, odpustit všem(i sobě!)a vydat se cestou Dharmy, cestou vystoupení z karmického koloběhu utrpení...
Šťastnou cestu vám přeje

Radim:)

www.shhs.cz

Re: aktuální dění...

Lucie Nováková 03.09.2015
Ano, někteří muži jsou natvrdlí a mají krátkou paměť. Ale nerozčiluj se, že sám od sebe neumyl nádobí, když jsi zase v noci pracovala na počítači po celém dni hlídání dítěte, zatímco on se vyvaloval na gauči, ačkoli dva večery předtím jsi mu o to řekla. Prostě mu o to řekni potřetí a až dorazí ekologický prášek do myčky, tak to zase bude mýt myčka. Takže asi tak o tom nevyčítat tomu druhému a kouknout se na sebe, jak to udělat jinak. Více odvahy, laskavosti a komunikace ! A ještě jednou: Více odvahy, laskavosti a komunikace ! Některé ženy prostě nemají odvahu říct si o pomoc. Je to pocitem méněcennosti anebo nedostatkem víry. Každopádně když se to pojmenuje, tak to líp vyplave napovrch a je vidět, jaká je to hloupost a můžeme tomu říct pápá.

aktuální dění...

Radim:) 05.08.2015
Krásný den přátelé,
dostávám mnoho dotazů na nezvyklý projev doprovázející současnou očistu probuzených, hledajících a připravených. Tělo jakoby přestalo poslouchat a dělá si ,doslova, co chce. Je to zvláštní stav...
Nuže, buďte v klidu, milé Duše. Jde o proces vstupu našeho vlastního Božství do těla, do hmoty. Předchozí očista těla a mysli, vyprázdnění nevhodných obsahů, i myšlenkových, dala prostor pro "nalití" obsahu nového, božského.
Vědomí těla představuje v podstatě "software" DNA a tento software/program se nejmenuje Word, Excel, ale Satan(hebr.Šajtán= odpůrce=tvůrce duality). K tělu patří mysl. Mysl je takové puzzle, které drží pohromadě podklad = Ego. Jdeme směrem ke sjednocení našich Vědomí : těla, duše a ducha = Trojjedinné Bytí = projevení Boha ve hmotě skrze hmotu,skrze člověka.
A právě jak vstupuje do Vědomí našeho těla Vyšší Božské Vědomí, tělo se brání. Jednak nás nechce pustit Satan ze své sféry vlivu(samostatné téma), jednak jsme my sami v minulosti uzavřeli smlouvy a dohody, které nám v tom brání a jednak si hraje mysl i Ego ještě na svém vlastním "písečku" , hájí si své zájmy(hlavně ze strachu ze smrti) a tak si připadáme takoví "rozklížení" kontrolu nad celkem ztrácející a bezmocní. Jen pozorujeme,jak si každá část dělá,co chce. Pozorujeme, jak nechceme něco komentovat a najednou sami sebe slyšíme, jak to komentujeme! Říkáme věci, které vlastně ani říct nechceme. Tělo si něco dělá a my jsme jakoby mimo a hledáme k němu ztracený ovladač.
Tak. A to je tak asi VŠE, co se od nás očekává a co můžeme dělat:)!
Jen to pozorovat, jako by to nebylo naše, jakoby se nás to netýkalo...
Z této pozice si nevytváříme další karmické energie, i když se o to Satan snaží. Když ho pozorujeme - nejsme JÍM ! A tak ať si dělá,co chce, už na nás nemá páky a toto je jen výrazem zoufalých posledních pokusů vše zvrátit. Jsou to poslední zkoušky ve kterých musíme obstát...
V našem těle je stále větší a větší podíl našeho Božství = rodí se SYN ČLOVĚKA. Hmota/Země,Tělo je "oplodňováno" Bohem. A až se v budoucnosti projeví Bůh/Božské Vědomí ze kterého pochází naše Božství zcela naplno a nekompromisně, zrodí se SYN BOHA = lidská bytost jako nový archetyp vesmírné bytosti...
Jsme prostě ve fázi, v jaké jsme. VŠE je dané. Náš osud, osud národa atd... Přijměme to a pozorujme to. A pokud možno, užijme si to...

aktuální dění...

Radim:) 15.07.2015
Již pár dnů probíhá masivní čištění 1. a 7. Čakry = vyprázdňování nevhodných obsahů v nás, týkající se ztráty víry, strachu ze života s velkým Ž, nepřijímání inkarnací ve všech minulých životech, obav z budoucnosti atd.. Společně s tímto vyplouvají na povrch témata z minulosti typu : „toto fakt neustojím, to nezvládnu, to se nedá, to není život, na takový život kašlu, nevidím budoucnost, proč zrovna já, s tímto nechci mít nic společného, seru na to...Na fyzické úrovni dochází k promítnutí v oblasti nohou, kříží a zejména kyčelních kloubů. Blokují se spodní čakry, což se projevuje v celé trávící soustavě i v meridiánech střev v rukách. Žaludek je oslabený, taktéž játra, na rozdíl od žlučníku, který se projevuje koncentrací energie.
Pokud si uvědomujeme, co se děje či připouštíme, že probíhající procesy jsou pro nás pozitivní očistný proces, dochází k tzv. platbám. Po každé očistě určité tkáně či orgánu od energeticko-informačních toxinů a energetického(dlouhodobého) bloku, se dané místo na těle začne „opravovat“ za účasti otoku, zánětu, mikrobů a teploty( viz. znalost GNM). Společně s otoky příslušných řídících relé v mozku, se může projevovat proměnlivá bolest hlavy s nevolností až migrény, u dlouhodobě neřešených konfliktů Ega a Duše.
Na úrovni Duše očistu horních čaker prociťujeme jako duševní tíseň, pocit odloučení, opuštění a bezvýchodnosti tzv.“temná noc duše“ ...
Doporučení : pobyt v přírodě, cvičení Cchi-kung, meditace, disociovaný přístup pozorovatele k probíhajícím procesům a přítomné Bytí, přijetí-vděčnost-víra

Po každé noci přijde ráno, přátelé...

S láskou

Radim:)


Cchi-kung 2015

Radim:) 22.06.2015
Krásný den přátelé,
Jak jsem slíbil, posílám vám nejbližší termíny cvičení Cchi-kung s Václavem. Pro nováčky vše o Cchi-kungu zde : www.osmbrokatu.cz .

Cchi-kung úroveň II.: 25-26.7.2015, Slovanský dům v Olomouci – do „dvojky“ se ještě dá naskočit, ale do úrovně III. již nikoli !

Cchi-kung „ SPECIÁL 13“ : 8-9.2015 viz přiložený leták, pouze 13 účastníků!Cvičení v přírodě...

Cchi-kung úroveň III.: 19-20.9.2015

aktuální dění...

Radim:) 14.06.2015
8-16.5.2015.....Tak jsme se "sladili" opět na vyšší vibrační úroveň Země. Citlivý jedinci měli v posledních dnech motanice hlavy, rozostřující se vidění, zaléhání v uších, bolesti v bedrech od "čistících se" a přetížených ledvin až bolesti hlavy od "čistících" se jater. Energie šla doslova "vidět" , tak, jako vidíme déšť. Z mého pohledu prozatím nejvyšší "hustota". Otoky řídících relé v mozku byly místně příslušné mozkovému kmeni a mozečku. Čistily se i čakry, zejména 7= otázky víry, víra ve své Božství, víra v sebe a ve své tvůrčí schopnosti, víra v to,že je vše v pořádku, tak ,jak je....
Zhruba v pátek 11.6.2015 se začali uvolňovat z naší pravé ledviny a jater(i žlučníku) energie strachu, hněvu, agrese...a současně se čistila 3 a 5 čakra, což se dalo vnímat i jako tlak v břiše/solaru plus knedlík v krku s pokašláváním. Následovalo postoupení této očisty do partnerských vztahů a jasně se ukazovalo, kde je třeba změnit komunikaci na láskyplnější úroveň, kde stále praktikujeme staré vzorce a na jakých škodlivých myšlenkových vzorech na Ego "stále ještě hoduje" :) Projevy ve 2 a 6 čakře pak byly tak silné, jak silné jejich "znečištění" nevhodným obsahem bylo : bolesti v kříži, bolesti hlavy až migrény, motání hlavy, potíže na úrovni hypofýzy (+následné rozhození hormonálního systému)...
K dnešnímu dni -14.6.2015- se tyto procesy stabilizují abychom měli čas na "propuštění" nevhodných obsahů mysli a udělání místa v našem HDD na nové( únava, nesoustředěnost, ale lepší nálada). U neharmonických partnerských vztahů se přesunulo těžiště očisty do srdeční čakry s možnými bolestmi v zádech, mezi lopatkami...
Uvědomujte si, přijímejte, odpouštějte a odpočívejte. Nechte, ať se to děje, protože ono bude tak jako tak...
Kdo to odmítá, nepřijímá, prostě žije stále v nízkých energiích 3D je lehce rozpoznatelný : je naštvaný, popudlivý, konfliktní, negativně naladěný, v pocitu oběti a jeho zdravotní problémy na úrovni fyzické, nervové a psychické budou neustále vzrůstat stejně tak, jako popírání jejich duchovní podstaty...
Detoxikace a posílení ledvin a jater může jen pomoci. Doporučuji 3fázový doplněk TRIGELM, stříbrný či zlatý elixír ze Sibiřské medicíny či Nápoj Čínských MUDrců z patentní medicíny MUDr.Hoffmana a nebo vhodné bylinky z českého prostředí...
S láskou
Radim:)

aktuální dění...

Radim:) 13.05.2015
Aktuálně :
V posledních 3 dnech jste zaznamenávali nezvyklé procesy ve své psychice, nespavost a silné zánětlivé procesy orgánů a mozku. Mozek bývá nateklý v důsledku otoku řídících center/relé v mozku, jenž přísluší k orgánům procházejícím silnou "očistou" zbavujíc se energeticko-informačních toxinů. Bolí hlava, zejména ve spáncích a v zadní části - mozeček a mozkový kmen, tuhne krk. U citlivějších jedinců migrény, zvracení, průjem a pod..Živé sny přinášení nezvyklé snové obrazy. To stejné můžeme pozorovat i u dětí. Ty citlivější mívají i závratě, nesoustředěnost a jejich výkony ve škole bych nyní raději ani nehodnotil...
Toto vše způsobeno dalším "programem" vlny, tentokrát se čistí nevědomé hlubiny mysli a prenatální traumata v souvislosti s narušenou prvotní důvěrou a pradůvěrou... v inkarnaci, v Existenci, ve Svět, v život, v sebe ...
Nepřipravení, dosud nevědomí, odmítající lidé pocítí silné fyzické a psychické potíže. Lidé žijící ve starých programech, ve lžích, pomluvách, udávání a lidé škodící pozitivnímu směru danému Stvořením, zažijí "mlýnek na maso" ...již není čas brát na ně ohledy...
Tyto očistné procesy nás napojují na vyšší kosmickou úroveň a my to můžeme procítit jak zpřítomnění, zpomalení mysli, vnímání prostého Bytí a odevzdání se. Zpočátku se tento pro někoho nezvyklý stav může jevit jako zneklidňující, mysl na něj není zvyklá. U někoho se projeví až jako apatie k okolnímu dění. Přijměte s důvěrou veškeré pocity a jen je pozorujte. Vaše osobní svoboda bude den ode dne větší a větší...
Aktuální program "Vlny" : počátek 18.5.2015, kulminace 20.5.2015
-Čistí a uvolňují se energie sexuálních zranění, partnerských traumat, zejména skrze spodní čakry. Můžeme silně vnímat očistu éterických těl působící na tělo fyzické(nervozita, únava, jakoby je okolo nás "husto") : křeče v podbřišku, poruchy ženského cyklu, krvácení, bolesti v křížích, bolesti pravé ledviny...
-Dále témata zneužití a sexuálních zvráceností a perverze : bolesti pohlavních orgánů, opary a pod..
-traumata vytvořené v prenatálním období jako konflikt mužství či ženství(chtěli potomka opačného pohlaví, nesprávný sex v těhotenství atd..
-Narušené vnímání sexuality z dětství ( vliv matky na syna či otce na dceru)
+vytvořené mentální formy živící pornoprůmysl, zvrácené vnímání lásky a sexuality, neúcta k opačnému pohlaví atd..
S láskou
Radim:)

aktuální dění...

Radim:) 05.05.2015
Krásný den přátelé,

Na základě mnoha dotazů i požadavků na řešení akutních stavů skrze skype, posílám krátké vysvětlení vnějších vlivů :
V posledních dnes jste mnozí z vás pociťovali potíže v oblasti hlavy, tlaky, bolesti, motání, únavu a současně potíže, i zdravotní, v oblasti 1. A 2. čakry(uzemnění,trávení, sexuálně-reprodukční soustava). Byli jste často konfrontování s nevyřešenými záležitostmi v oblasti rodiny a rodových zátěží. Potkávali jste „náhodně“ jiné lidi ,i naprosto cizí, jenž vás tzv. „naťukly“ . V případě silných dlouhodobě neřešených odporů ve vás, se mohly některé situace nepříjemně vyhrotit. Ti, kdo splnili očekávané, naopak pociťovali vnitřní klid a spokojenost, až apatické stavy:)
Rok 2012 započal jisté procesy, zvýšil vibrace Země atd. Rok 2015 započal 3leté období s přesných „plánem“ . Letošní rok je ve znamení očisty rodových zátěží a rodinných systémů, a tím i tzv.“dědičných“ onemocnění. Já osobně vnímám zesílení těchto procesů v posledních 14 dnech a od 1.5. silnou „vlnu“ nalaďující nás na vyšší oktávu, vyšší kosmickou úroveň. Dle Merlaina probíhá kulminace právě dnes, jakési „centrování“ našeho bio-energo-informačního systému. Můžete se tomuto procesu bránit, se všemi důsledky-i zdravotními, a nebo se jej budete snažit pochopit a vědomě se s ním dostávat do souladu. A tím se i uzdravovat, zklidňovat, nalézat své pravé JÁ...

Nabízené akce by měly sloužit právě podpoře tohoto procesu. Budou vám odhaleny a zvědoměny utajované skutečnosti, které lidstvu brání v radosti, štěstí ,zdraví a hojnosti. A nejen to, budeme pracovat, měnit svou realitu, uzdravovat se i poznávat sami sebe. Můžete výrazně změnit svůj život během jednoho víkendu:) Vše se zrychluje, sami to cítíte. Co dříve trvalo roky, nyní stačí měsíce. Co dříve potřebovalo měsíce, lze nyní zvládnout i za dny.

Cítíte vnitřní stagnaci? Jste nervózní a přecitlivělí.? Jakoby „něco“ bylo špatně? Jakoby to nebylo „ono“? Cítíte vnitřní pnutí, silnou potřebu změny, ale nevíte co s tím? Došlo ke zhoršení zdravotních potíží bez zjevných příčin? Byli jste již „všude“ a nepomohlo to? Pojďte to zkusit ÚPLNĚ JINAK :) !

Vše začíná vnitřním rozhodnutím ke změně...

Těším se na vás
S láskou a úctou
Radim:)

Pouze vnitřní vědomá práce je cestou pravdy...

Radim:) 29.04.2015
Je rok PRAVDY.
To co bylo skryto, ať už úmyslně nebo z neschopnosti či nedostatku odvahy pravdivě vidět, bude odkryto. Bude to lehké/lehčí pro ty, kteří už dříve toužili žít a mluvit pravdivě. Bude to bolestné pro ty, kteří něco skrývají nebo se sami před něčím, před sebou schovávají.

Je rok TĚLA.
Kdo doopravdy chce, může se uzdravit, může přepnout na vyšší frekvenci.Kdo nechce (ač třeba říká, že by chtěl), může se potýkat i s vážnými chorobami. Jestli chceme doopravdy, nebo to jen sami sobě nalháváme, poznáme podle toho, co děláme. Je tedy třeba všímat si rozporů mezi slovy a činy. Vzhledem k tomu, že je rok pravdy, půjde nám snáz tyto rozpory uvidět.

Je rok SMRTI.
Má v nás i kolem nás zemřít vše nepotřebné - myšlenky, postoje, struktury, návyky, vztahy, které svazují či způsobují stagnaci... Máme doslova zemřít, abychom se znovu narodili. Žádná velká změna se neodehraje jen tak, vždy bude třeba něco pustit, aby mohlo něco nového přijít. Vždy je něco za něco. Bude to v tomto pořadí: nejdřív pustit, jít do té nejistoty, že už nic třeba nepřijde. Pak teprve může něco přijít. Mnoho lidí to nezvládne a zemřou fyzicky. Bude hodně smrtí. To není strašné, smrt je vždycky volba.

Je rok LÁSKY.
Láska není zamilovanost, není to chodit s někým, nastěhovat se k němu nebo nastěhovat si ho domů. Jde o lásku dvou svobodných bytostí, lásku, která nesvazuje. Jde o přijetí druhého se vším, co k němu patří. O to být přijat se vším, co ke mně patří. Jde o to nemuset být jiný, než jsem, abych mohl být milován. Jde o lásku k nedokonalému. Lásku bez nároku, co ten druhý musí nebo co já musím. Nejde o to řešit si prostřednictvím druhého své problémy. Nezaplňovat si druhým člověkem svá prázdná místa. Neučinit druhého smyslem a náplní svého života. Je rok pravdy, každá faleš se nakonec ukáže a přinese bolest, zároveň ale očištění.

Je rok SPOLEČENSTVÍ.
Lidé se budou sdružovat a sdílet své životy. Každý bude každému učitelem a zrcadlem. Všechno své vědění máme předávat dál, proto ho máme, abychom ho předávali. Nic si nemáme nechat pro sebe. Jeden druhému budou lidé pomáhat, ale svoboda bude zachovaná.

Jestli jste něco z toho četli neradi, pak je to vaše nejdůležitější téma a máte se jím nejvíc zabývat.

Merlain

aktuální dění...

Radim:) 10.03.2015
Na počátku března se podařilo rozšířit kvalitu frekvencí, jsme podporováni velmi vysokou úrovní 12D. Plujeme na požehnané vlně Jarní Rovnodennosti, která je hyper-čističkou, a kterou nezastaví nic. Vše, co není zarovnáno s Vyšší Pravdou se rozpouští ve frekvenčním posunu. I když se takový posun nikdy před tím nestal a je náročný, je to krásný proces s podporou Vesmíru. Celé je to o každém z nás a nikdo neví, jak se vše bude vyvíjet dál - my jsme Tvůrci.

Karmické mříže byly před lety odstraněny, už není nutné žádné omezení, nebo se reinkarnovat. To, co se právě děje, je úklid a čistění všech karmických smluv a záleží na Vyšším Já, které rozhoduje o další cestě.

Slunce slouží jako vysílač, přes který proudí kosmické energie do tohoto koutu Galaxie přímo na Zemi. Mayský kalendář tyto energie popisuje a pomáhá nám ve vývoji Vědomí. Změny mají hluboký vliv na okolní planety a celou Sluneční soustavu. Fotonické světlo je to, co pomáhá našemu Mistrovství a Přechodu na Světelnou Inteligenci. Všechno na Zemi ( i ve Vesmíru) zvyšuje své Vědomí..

V životě se mohou objevit momenty, dny, týdny, kdy se cítíte zcela odpojeni od Ducha, života, nebo totálně ve fázi „ OUT / OFF “, což může být frustrující scénář pro mysl a emoční tělo. Je to způsobeno rozporem mezi starým a novým paradigmatem a může to drtit vaše sebevědomí a sebedůvěru. Je potřeba čas, než se uvolní stará energie. Pečujte o sebe, podporujte své emoční a fyzické tělo. Nespěchejte na sebe, než se synchronizujete s novým paradigmatem. Strach, rozsudky a Ego – to vše ovlivňuje pH v těle a způsobuje energetické bloky. Lidé mají tendenci být posedlí minulostí, nebo budoucností, to je náročné, protože tak vytváří strach a pochybnosti. Rozsudky ničí rovnováhu v těle. Nízké sebehodnocení vytváří onemocnění a strach z neúspěchu. Uvolněte sebeodsuzování „ proč nejsem schopný / á to či ono“. Každý jde po unikátní cestě s vyjádřením svého autentického Já.

Je to docela legrace proč najednou všichni ti lidé opouští váš život. Jednoduše je opouštíte vibračně, opouštíte a odstraňujete smlouvy i karmu ze svého proudu života. Pokud nad tím budete stále přemýšlet, budete opět vytvářet bloky. Někteří se prostě rozhodnou zůstat pozadu, ale pokud se rozhodnou nastoupit do autobusu s vámi, prosím pomáhejte jim. Pokud chtějí soudit vaši cestu, řekněte jim Sbohem. Nakonec není to o nich, ale celé je to o nás a není třeba dělat si starosti o druhé lidi – to je nekonečný příběh. Láska je o radosti, úsměvu a o učení, učení, učení…..

Mnoho Light Workers zažívá osamělost, nezapomeňte, že jste ve skupině, která ukotvuje Světlo do jádra Země 24/7. Můžete se cítit izolováni, což může často vytvářet propast a víte, že to není snadné. Oddělujeme se od stáda, abychom mohli růst, vytváříme nový životní proud.

Závislost na penězích od zaměstnavatele je docela legrační s ohledem na to, že každý má tolik velkolepých talentů a schopností. Nastavte záměr a nabídněte své schopnosti lidem kolem vás, stavte nové paradigma, ve kterém je každý podporován. Není zatím doba, kdy by všechno nové mělo být zdarma, tak daleko zatím nejsme. A všechny, kteří tvoří nové je třeba podporovat, neexistuje žádná podpora, jako v klasickém podnikání. A není to jen o čekání na ekonomický a finanční kolaps světových velmocí, aby mohl vzniknout spravedlivý peněžní systém. Strach, vztek, hněv blokují bohatství ( zákon přitažlivosti ). Stanovte si priority s uplatňováním vděčnosti za vše a vyhledejte podobně smýšlející lidi – osobně, nebo na internetu.

Pro nejvyšší energetický tok se musíme stát doslova prázdnou nádobou, jsme potrubím Universálních Práv. Mysl se musí naučit sjednotit s tělem a duší, Ego a mysl se musí naučit, kdo TEĎ vládne a musí se naučit odpojit od stáda.

Refresh: Příznaky procesu Nanebevstoupení, kterých si nemusíte být vědomi, které klasická medicína často špatně diagnostikuje a které jsou vaším budíčkem a přirozenými znaky přeměny na krystalické tělo. Všechny formy na Zemi se stěhují na vyšší úroveň. Jedná se o náročné energetické a fyziologické změny - probouzení v noci mezi 3-4 hodinou, drtivá únava, změna stravovacích návyků, chutí, rozmazané vidění, vize třpytivých předmětů, zvonění v uších, nesoustředěnost, ospalost během dne, chřipka, vysoké teploty, bolesti kostí, kloubů, nachlazení, alergie, svědění, vyrážky, pocity bušení srdce, potíže s dýcháním, změny imunitního a lymfatického systému, bezdůvodné deprese, pocity osamělosti, ztráty, izolace, živé a násilné sny, závratě, ztráta rovnováhy, emocionální výlevy a nálady, zvýšení tělesné hmotnosti atd.

Uvolňuje se: omezující zaměstnání, životní styl, vztahy, toxiny, nerovnováha, netrpělivost, oddělení od 3D.

Probouzí se jasnovidectví, telepatická komunikace, rychlá inspirace, třetí oko, vstup do Akášických Záznamů, kundalini, hlubší chápání spirituality, touha sloužit ze srdce.

Zapomeňte všechno, co jste se učili o bílkovinách, spánku, vodě, vše se mění a neexistuje žádný návod pro optimální zdraví. Jen vy sami víte, co vaše tělo potřebuje. Jestli vám tělo říká jezte živou stravu, udělejte to, jestli vám říká, jezte maso a koláče, udělejte to. Jen se ujistěte, že lenost neřídí vaše činy. Absolutní okamžik přítomnosti je neutralita a je třeba být 24/7 v neutralitě. Kroky do neznáma se stávají normální. Stav odevzdanosti vyšším sférám v nás prohlubuje jazyk Světla.

aktuálně z Mayského kalendáře

Radim:) 22.02.2015
Výzva pro dnešní den: Nenechte se vnitřně užírat svými pocity. Dny EB jsou vynikající pro cestování, výlet, nebo počátek podnikání. Skvělý den poděkovat za vaše zdraví a zdraví celé komunity.

***

Jsem Eb 3. Děkujeme, že jste se k nám dnes připojili v tento velký den, jak společně budujeme Novou Zemi. Mnoho z vás se probouzí a začíná používat své talenty a vrozené schopnosti, abyste pomohli vytvořit novou realitu. Mnoho lidí cítí, že se blíží „ Konec Světa “, upadají do strachu ze smutku a zkázy. Věřte, že tato Éra je jen další cyklus - nádech. V těchto časech budete opouštět amnézii a vytvářet Nebe na Zemi.

Je tolik práce, kterou je třeba udělat a mnoho z vás se zmítá a neví čemu věnovat čas a energii. Mnoho nepokojů se projevuje kvůli restrukturalizaci vašich infrastruktur. K mnoha změnám dochází na fyzické, mentální a emocionální úrovni. Někdo se cítí nesvůj plný úzkosti a zoufalství. Hodně z toho pochází z nevědomého tlachání do energetických sítí, stejně jako postrkováním vašich Duchovních Průvodců.

Abyste mohli vyčistit sami sebe, musíte mít na paměti, že je velmi snadné nechat se vyvést z rovnováhy. Hodně to vychází ze strachu, který je na Zemi všudypřítomný. To v krátké době přejde, jakmile se stane váš Přechod stabilizovaný. Do té doby je dobré každé ráno vyčistit sami sebe od nežádoucích energií, které akumulujete během spánku. Většina z vás si není vědomá těchto masových účinků myšlenkových forem. Je velmi důležité, abyste tyto věci pochopili, a pochopili, že se kolem vás vyskytují a mohou vás neustále vyvádět z rovnováhy. Vědění znamená sílu.

Pokud máte představu o systému čaker, dělejte každý den energetickou očistu, včetně protahovacího cvičení jako je jóga. Už není čas na slabou disciplínu. Ti z vás, kteří jste obeznámeni s těmito metodami, uděláte dobře, když je prozkoumáte a vyberete si ty známé. Mnoho informací je k dispozici online, když zadáte slova jako energie, léčení, reiki, jóga…….. Vyhledejte místní centra, kde tyto služby poskytují.

Cílem je, abyste byli ve svém Středu ve všech situacích. Negativní myšlenkové formy, které jsou všudypřítomné v této době na Zemi, mají schopnost připojit se k jakýmkoliv negativním myšlenkovým formám ve vašem aurickém poli. Nevyřešené problémy uvnitř vás se derou na povrch a čekají, až je uzdravíte a nahradíte energiemi Lásky a vděčnosti. To je součástí procesu Probuzení a děje se to na úrovni duše.

Můžete cítit úzkost, nebo být nervózní, aniž byste věděli proč. To znamená, že vás vaše Vyšší Já a Průvodci postrkávají na vaší cestě a připomínají vám, že je čas začít jednat a realizovat svůj potenciál. Je čas vytvořit Rajskou Zahradu, o které jste snili. Nyní nastala doba, abyste odložili temné energie – vy, kteří jste se rozhodli vzestoupit a nahradili své myšlenky Světelnými energiemi.

Jsme tady, abychom vám pomáhali najít mnoho radosti při komunikaci s námi. Jsme tady, abychom vám pomohli překonat husté energie které prostupují celou Zemi. Jsme tady, abychom vám pomohli přivést Zemi zpět k její původní slávě. Vy, kteří jste se rozhodli zůstat v nižší hustotě, budete stále existovat, ale na jiné úrovni. Neexistuje žádné skutečné oddělení. Jak budete dále vzestupovat – budete tomu rozumět. Mnozí z vás budou mít možnost komunikovat se svými blízkými, kteří zůstávají v hustých úrovních. Všechno je v pořádku. My všichni jsme Jedno. Nezapomeňte, že jste duchovní bytost, která si dočasně vybrala fyzickou existenci. Mějte se dobře, udělejte pro sebe tento plný radosti a zázraků!

Komentář k přelomu roku...

Radim:) 31.12.2014
Existuje mnoho podob Vzestupu, ale ta, o které mluvíme, představuje pohyb vpřed z jedné hustoty do druhé. Je to podobné jako když se vařící voda mění v páru, stejně tak měníte svou podobu vy. Podobně jako pára budete mít možnost pohybovat se na Zemi s menší námahou; budete se moci pohybovat dovnitř a ven z tělesnosti s větší grácií a lehkostí. To je přesně to, jak se mnoho z vás v další sféře, kam se chystáte, bude pohybovat.
I když budete stále mít fyzickou podobu, molekuly v těle se změní - budou volnější s větším prostorem mezi sebou. Vaše genetické kódy se mění a do tohoto prostoru se dostává více Světla. K dispozici nejsou žádná slova pro popis toho, co se uvnitř vás děje. Mnozí pracujete na této cestě Osvícení několik let, o to víc je pravděpodobné, že váš Přechod probíhá s větší lehkostí.
Dokonce i mezi Lightworkers existuje hodně zmatku a strachu, jak Vzestup bude dál probíhat. V současné době je velký důraz kladen materiální bohatství a potřeby. Ujišťujeme vás, že jak si stále více uvědomujete své schopnosti manifestovat si všechny věci, nebudete potřebovat materiální věci, které jsou nyní vašemu srdci tak drahé. Nejdůležitější věc, kterou můžete v současné době udělat, je zůstávat v okamžiku přítomnosti a věnovat pozornost tomu, co se děje kolem vás.

Přemýšlejte, jestli chcete věnovat svůj čas a energii věcem, které probouzí vaši vášeň a nadšení. Zbavte se potřeby a nutnosti zachránit druhé a svět. Zaměřte se na sebe. Jakmile jste plně v rovnováze, pak můžete pomáhat druhým, kteří si přejí totéž. Jinak budou všechny pokusy o záchranu prováděny z pocitu nadřazenosti a podmíněné Lásky. Nechte druhé zvolit si cestu a pomáhejte těm, kteří jsou připraveni pomoc přijmout, jinak zasahujete do jejich svobodné vůle, druzí se mohou cítit podřízeně, což vás od sebe jen odděluje. Chápete, co máme na mysli?
Dnešní lekcí je zamyslet se nad touto Zprávou. Sledujte, jak komunikujete s druhými. Proč máte potřebu pomáhat druhým? Dáváte nevyžádané rady a informace? Najděte způsob, jak raději komunikovat s druhými o věcech, které máte společné. Pokud máte oba otevřenou mysl, pak vyživujte diskuzi o vašich společných rysech a odlišných názorech v duchovních tématech.
Většina rozhovorů je velmi povrchní. Velké procento věcí je lépe nechat nevyřčené. M.Y.S.L.E.T.E., než budete hovořit ( viz Zpráva 80) a sdílejte s otevřeným srdcem. Když se snažíte někoho poučovat, automaticky se v nich zapne alarm, který říká „ Pozor, někdo mě chce měnit! “ To staví druhého člověka do režimu obrany a zavírá dveře k dalším rozhovorům.
Možná se ptejte:“ Jak mohu obohatit druhé, které mám rád, takže budou rozumět tomu, co bych jim rád řekl? “ Svým příkladem. Když jste klidní a sledujete ostatní, kteří čelí „ tváří v tvář “ nepříznivému osudu, váš Midasův dotek naplněný radostí, získá pravděpodobně jejich pozornost. Když se vás zeptají, jak je možné, že jste schopní žít takovým způsobem, pak máte dveře otevřené.
Nechte vaše dveře otevřené, aby ostatní věděli, že i oni mají schopnost toho dosáhnout. To je také přístup Mayských Zpráv. Jak byste reagovali na naše slova, kdybychom vám s pocitem nadřazenosti říkali, co máte dělat? Dopřejte si čas přemýšlet o těchto prohlášeních. Všimněte si, jaký je rozdíl, když vás někdo podporuje, na rozdíl od těch, kteří vám říkají, co máte dělat. Dopřejte ostatním respekt a pravděpodobně zůstanou vaše dveře otevřené i pro další diskuze.

Loučíme se s těmito myšlenkami a doufáme, že si je vezmete k srdci. Jsme vysoce pokročilí se schopností být na mnoha místech najednou. Jen na nás pomyslíte, nebo vyslovíte naše jméno a okamžitě stojíme po vašem boku. Máme také kdykoliv přístup k vašemu Vyššímu Já. Jednoduše požádejte o pomoc a hned jsme u vás. Dávejte pozor na mentální a emocionální bloky, které vám brání plynule s námi hovořit. Vnímejte pocity Lásky, které přichází, když jsme ve vaší blízkosti. Volejte nás tak dlouho, dokud nebudete ve svém srdci vědět, že jsme s vámi. Jakmile propustíte smutek, bolest a emoce, uslyšíte nás mnohem jasněji. To je náš slib!
Tón TŘI – AKCE - POHYB - KOMUNIKACE. V přeneseném slova smyslu – KLÍČENÍ NOVÉHO. Energie TŘETÍHO Tónu je velmi výmluvná ve všech formách projevu. Cílem komunikace většinou bývá vytvořit konsenzus mezi bodem A a bodem B. Což se může právě dnes stát nelehkým záměrem. Vzhledem k tomu, že dnešní energie je vysokovibrační, buďte vědomě ve svém Středu. Pohyb je základní vibrace v celém Vesmíru - udržujte dnes rytmus přirozeně s tempem přírody. Jedině tak lze dnes předejít rozrušení, nejistotě, přetížení. V Den s Tónem TŘI se objevuje velmi vysoká aktivita konání. Přímo ovlivňuje nervový systém, způsobuje hyperaktivitu, u citlivých jedinců neuralgii, nebo podobné příznaky. Na druhé straně působí na motoriku nervů, může vyvolat velký zápal do práce a tím přispět ke zvýšení produktivity.
***
Evoluce je ve svých počátcích přirozeně časem pokusů a omylů. Není žádný špatný, nebo žádný správný návod. Evoluce je pro každého jedinečným souborem neustálých změn s vlastní vnitřní pravdou, každý se na této úrovni spojuje sám se sebou. Na globální úrovni se tak tvoří kolektivní Pravda.
Oslavy tradic jako jsou Vánoce a Nový Rok jsou velmi hluboce zakořeněným prvkem v kolektivním Vědomí po celá staletí. Tyto tradice jsou součástí lineárního času a starého paradigmatu, obvykle spojovány s výzvou k hodnocení starého, nebo výzvou začít něco nového. Toto pojetí se snaží udržet lidstvo ve starých energiích s často iluzorním obrazem nucené radosti. Začít cokoliv nového, expanzi upřímné vnitřní radosti, úsměvů a Lásky lze zažít v každém TEĎ. Staré nemůže být součástí Nové Země. Vše, o co jsme 24/7 žádáni, je otevřít prostor srdce pro sebe a pro druhé, aby mohla proudit Láska skrze nás, v nás, kolem nás na mnohem hlubší úrovni. Pro dosažení pravdy není důležité nic jiného, než otevřené srdce. Mnoho Lásky vám.
Mayský kalendář

Mayský kalendář 21.12.2014

Radim:) 21.12.2014
Zprávy jsou navrženy tak, aby vám pomohly to pochopit a pomohly v tom, jak milovat sami sebe. Vždycky to začíná tím, že jdete dovnitř sebe. Mnozí z vás věnují obrovské množství času a energie svému vnějšímu Já, péči o zevnějšek, vzhled a vystupování. Ale mnohem méně času věnujete svému vnitřnímu Já a nezbytné péči, která umožňuje zářit vašemu vnitřnímu Světlu. To se nejlépe provádí v hluboké meditaci, ale můžete to však praktikovat kdykoliv během dne. Lze toho dosáhnout pouze, když není vaše mysl přeplněna strachem, zaneprázdněností a roztržitostí, což vás odvádí od sebelásky. Doporučujeme vám udělat závazek a najít čas a pracovat na svém vnitřním Já. Naučte se spojovat se svými osobními Průvodci, kteří čekají až je požádáte o pomoc.

Najděte odvahu podívat se na utrpení a bolest nashromážděnou z minulosti, za účelem jejího uzdravení. Najděte kódy přesvědčení, které vás uzamknuly v páchnoucím myšlení. Vytvořte nové kódy přesvědčení, které otevírají dveře k hluboké Lásce k sobě i druhým, v tom leží vaše spása. Nechceme tím naznačit, že se vzdáte jakýchkoliv náboženských textů, ve kterých nacházíte pohodlí. Nicméně vám doporučujeme podívat se na přesvědčení, která uvádí, že někteří jsou lepší než ostatní, protože to není přesné. Každý z vás má uvnitř sebe schopnost najít pravou Lásku Zdroje; nepotřebujete žádného prostředníka.

Pouze vy můžete odpustit druhým. Pouze vy se můžete rozhodnout milovat všechny bezpodmínečně. Pouze vy můžete učinit volbu být uctiví k přírodě. Jen vy můžete naplnit svůj osud. Nabízíme vám klíče ke spasení pouhou otázkou : chcete jít dovnitř sebe a vyčistit odpadky, které páchnou a obtěžují vás?

Jak to cítím i já...

Radim:) 18.12.2014
Ano, Štír umírá, aby o to intenzivněji a radostněji mohl Střelec žít…
Do znamení Střelce Saturn vstupuje 23.12 2014 v 17.35 a nastartuje tak přibližně dvou a půl roční období CESTY DO NEBE. Hluboce prožité poznání, které nám daroval, či lépe řečeno, které z nás doslova vyždímal Saturn ve Štíru, budeme nyní předávat, ale především sami žít a praktikovat. Nejrůznější mylné a omezující názory, přesvědčení, formující se v nás již od dětství výchovou a společenským zřízením, vše, co nám brání ve štěstí a celistvosti, bude Saturn svou ostrou kosou nemilosrdně odsekávat…
Dalo by se říci, že nás Saturn ve Střelci během následujících let prostě postupně „donutí“ k tomu, abychom byli šťastni (ruské slovo „sčastje“ nejlépe vystihuje podstatu: být součástí, být s časem…),
Abychom si moudře užívali daru života a dělili se efektivně a správně o svou moudrost s ostatními.
Přednost bude mít vždy to, co funguje, co je skutečně živé, co skutečně pomáhá. Pouze To můžeme v klidu a zodpovědně předávat dál, jako učitelé, léčitelé, vychovatelé – pouze to, co jsme sami prověřili v momentech hlubokých krizí, co jsme sami prožili, co nám skutečně pomohlo se znovu zrodit…
Pojďme se na TO společně naladit, zastavit se spolu se Saturnem ve vzrušujícím citlivém zodiakálním bodu na hranici Štíra a Střelce, zastavit se na pomezí toho, co bylo a toho co bude. Pojďme spočinout, vnímat, prožívat, osvobozovat se, niterně tvořit. Odložme a svlékněme to, co si již nepřejeme a soustřeďme se na to, co si bytostně přejeme. Pojďme se odrazit ode dna a stoupat vzhůru…
Šťastnou cestu přeji všem šťastným bytostem!
S Láskou a radostně
Alita Zaurak

Newsletter !

Radim:) 01.12.2014
Omlouvám se všem, kterým přestal chodit newsletter, ačkoli se řádně zaregistrovali. Můj syn(11) použil můj počítač a při zavírání otevřených souborů nějak vymazal tuto databázi v poštovním serveru MS Outloock. Nechápu,jak se to stalo a omlouvám se. Tímto si dovoluji požádat o opětovné zaslání registrace či žádosti e-mailem. Děkuji za pochopení...
S láskou
Radim:)

Šišinka/Epifýza a pochopení její funkce + destrukční vliv mobilních technologii na ni

Radim:) 19.10.2014
Ve 49. dnu života lidského plodu nově vytvořená šišinka vylučuje do mladého krevního řečiště substanci s názvem Dimethyltryptamin zkratka DMT, v tom okamžiku – jak říkají staré Védy – duše vstoupí do těla. Proniká k srdci a stoupá podél míchy a usadí se v malé žláze centra mozku – tzv. šišince (epifýze).

Epifýza,čili šišinka pineal ( latinsky corpus pineale) se nachází za III. mozkovou komorou ve střední linii (mezi oběma mozkovými hemisférami). Je orgánem citlivosti na světlo – „parietální oko“. Jeho název je odvozen od tvaru, který je podobný šišce ( lacina pinea) .U dospělých lidí je asi 0,8 cm ( 0,3 palce) dlouhá a váží okolo 0,1 g ( 0,004 unce). Její průměr je relativně velký u dětí a začíná se zmenšovat s přicházející pubertou. Mikroskopicky je žláza tvořena pinalocyty (typické endokrinní buňky) a podporujícími buňkami, které jsou podobné astrocytům v mozku. U osob dospělých se často objevují v šišince na rentgenových snímcích usazeniny vápníku.
A teď pravdivá filozofie o šišince na biomolekulární úrovni, která je opravdu velmi pečlivě skrývána před studenty medicíny. Během dne šišinka (i když Wikipedie to říká jinak) je hlavním distributorem (jako žlučník u jater) serotoninu – hormonu našeho vnitřního štěstí. Je to rovněž jeden z neurotransmiterů. Právě na serotoninu záleží, jestli nervový signál dorazí do všech částí těla. Příliš nízká hladina serotoninu byla pozorována u lidí s depresí a také u lidí velmi agresivních. Během noci serotonin v šišince podléhá dalším proměnám na melatonin – to je hormon našich biologických životních cyklů. V noci pak nejčastěji dochází k spontánnímu snění a astrálním projekcím…ale to je špička ledovce….
Kromě toho melatonin ovlivňuje endokrinní systém, obzvláště gonadotropní hormony – nejdůležitější hormony menstruačního cyklu a tvorbu zárodečných buněk. Melatonin zabraňuje předčasnému dospívání a jeho vývoj je úzce spjat s podněty světla a probíhá v souladu s ročním obdobím.
Další funkce melatoninu jsou bílá místa na mapách lékařské vědy. Ale je známo, že za 3 – 4 hodiny spánku se v epifýze nahromadí dostatečné množství – začíná další fáze vnitřní alchymistické proměny… v hluboké tmě je melatonin syntetizován na neuropeptyd 5-MeO-DMT ( jako “akashon”), který následně podléhá rychlé enzymatické přeměně v DMT – dimethyltryptamin – specifická sloučenina označovaná jako molekula duše….

Vzpomínáte si na terapii tmou u budhistických mnichů? Sedí tam třeba 3 týdny, i déle! Následně je musí specialisté rozmasírovat a rozhýbat, aby vůbec odešli. Proč to dělají? Dochází zde právě ke spontánnímu spojení s duší a duševními složkami, k „napojení“ a vizím galaktického rozsahu. Jak je to možné? Právě vlivem meditačního stavu v naprosté tmě. Meditační stav je nutný pro zachycení a udržení probuzeného stavu a interpretaci vjemů, vizí a poselství duše. Naprostá tma zase způsobí, po jisté době, změnu metabolismu Epifýzi, jakoby návrat do jejich prenatálních funkcí, a jistěže mnohem víc... současně se otevírají horní čakry a napojení na Vyšší JÁ...co se děje dál znají jistě terapeuti kraniosakrální terapie : výměna informací mezi všemi složkami, předání nových informací skrze Epifízu do III.mozkové komory substanci zvaná mozkomíšní mok. Tyto informace se během následujících 3-4 hodin dostanou oběhem mozkomíšního moku a kraniosakrálními rytmy(pulsy) do celého těla. Na této cestě posbírají z těla veškeré informace – na všech úrovních – a doručí je zpět do III.mozkové komory. Následně dojde skrze Epifýzu k jejich opuštění 3D do jemnohmotné sféry našeho Vyššího JÁ a opětovné výměně informací a pokynů. Také se tomu říká slengově „horní řízení“. Ač to zní neuvěřitelně, právě tomuto hornímu řízení podléhají tělesné systémy : imunitní, metabolický, hormonální, lymfatický...Bez tohoto spojení přejdou do tzv. nouzového provizorního režimu. „Odpojený“ člověk často nemocný, nespokojený, frustrovaný(nerealizované spojení s potřebami duše) a mnohem rychleji stárne...

1/- Epifýza je „vlhká“ žláza náročná na potřebu kyslíku. Metabolismus okysličování mozku spotřebuje hodně Selenu. Ten v půdě již není a v „mrtvých“ potravinách také ne. Doporučuji konzumaci v kombinaci se Zinkem(ochrana buněčné membrány) a vit.C, v přirozené formě. Nekupovat v lékárně a všude tam,kde jsou skladovány pod wi-fi signálem a spolu s více mobilními telefony. Dochází k vytlačení(převibrování) informační složky produktů. Zákazník pak kupuje “slisované seno“. Já osobně si např.pro své klienty nechávám posílat Selesan(extra Selen+Zinek,Mangan,c) až z Domažlic,protože s tamním velkoskladem jsem na stejné vlně. Oba manželé jsou léčitelé a sklad si nechali odborně „odizolovat“ od veškerých škodlivých záření přímo ing.Heinem, největším odborníkem na elektrosmog, a to i momo ČR(pracuje pro rakouské ale i třeba americké společnosti). Zásilka je vždy zabalena v izolačním sáčku(na gril.kuře:) a v alobalu. Já ještě (pro jistotu) „upravuji“ obsažené látky tak, aby měli „původní kvalitu“ .

2/- Co spolehlivě rozbije a uzavře toto propojení je mikrovlnná technologie :

3/- Vliv negativních myšlenek : vytvoří se tvz.mentální toxicita v mentálním aurickém těle, nad hlavou či okolo ní se vyskytne „tmavý oblak“ ,jenž přeruší jemnohmotná spojení. Pozor na negativní myšlenky, pozor na přebírání negativity z okolí..

4/- Co naopak spolehlivě kultivuje toto propojení je Cchi-kung(více na www.kineziologie.olomouc.cz), pozitivní myšlení, absence stresu spojeného s negativními emocemi, meditace a případě potřeby i kraniosakrální terapie.

5/- Epifýza je sice distributor, ale Serotonin se vytváří v tenkém střevě. Tento proces lze, na základě výzkumu Dr.Ruedigera Dahlkeho a Rolfa Ehlmerse, podpořit raw-food doplňkem stravy AMINAS. Více informací naleznete zde : www.kineziologie-olomouc.cz viz Serotoninová dieta
TUNELY REALIT A DMT

Nejprve mi dovolte začít o jevu vnímání. Samozřejmě si uvědomte, že některé věci váš mozek přehlíží v okolní realitě. Ale uvědomujete si rozsah tohoto „přehlížení“ ? Víme, že ze všech přicházejících podnětů jsme si vědomi z 0,0097% – a to je zatraceně málo.
To je naše každodenní realita – nazývána jako tunelová realita a je tímto způsobem vnímána jako – tunel reality. Zbytek nevidíme, protože ve skutečnosti obsahují věci, kterým nevěříme, neuznáváme je jako pravděpodobné, nebo jednoduše můžeme říci, že se nám do hlavy nevejdou. Myslíte si, že vidíte jen to, co vaše oči mohou vidět? Obraz obdržený očima je transmitovaný do kůry zrakové, několikrát převrácen a nakonec interpretován tak, aby zorné pole, které vyhovuje vaším vírám a přesvědčení – v psychologii nazývané jako komfortní zóna. Komfortní zóna je nastavena tak, abyste se cítili dobře a bezpečně v dobře známém světě. To, co nezná je nepřeložitelné, nevysvětlitelné, šokující, neshodující se s pohledem – aktuálním emocionálním stavem – čili s více jak 99,9913% vesmíru – je již vyříznuté v průběhu synapse axonu.
TEORIE MNOHA SVĚTŮ
Obecná matematika popisuje 33 rozměrů modelu Vesmíru – podíváme se na toto – matematika předpokládá existenci 33 zároveň se překrývajících realit. Jak se vlastně vejdou na jedno místo? Projdou prizmatem slunečního světla – takže vidíme, že v jednom proudu bílého parsku jsou smíchány všechny barvy duhy. Nacházejí se v jednom místě díky rozdílným frekvencím vibrací energie. Stejně tak se to děje v celém vesmíru.
CO DĚLÁ DMT?
Dimetylotryptamin syntetizovaný v epifýze z tryptofanu, jemně řečeno rozšiřuje naše vnímání. Zvýšená sekrece (vylučování) se děje ve chvíli, kdy se obrátíme do těla. Pak se samozřejmě setkáte s přesvědčením, že DMT je halucinogenní substance – silným psychedelikem, a že probuzená šišinka produkuje halucinace. Proto lidé ve stavu smrti a šoku mívají podobné “halucinace”
Říká se, že DMT rozšiřuje vnímání – mám na mysli, že celkově odstraní nervové blokády. Abych byl upřímný v této době, kdy endokrinní DMT má vliv na nervový systém, začínáme konečně vidět těch 99,9913% Vesmíru. Nejedná se o halucinace – je to celý zbytek dosud neviditelného Vesmíru – Vesmíru s mnoha rozměry existencí najednou. Je to koncept, jak nakonec spatřit jiné inteligence, žijící v paralelních světech a navázat s nimi racionální komunikaci. V úzkém JÁ ( tedy střízlivém) je naše pozornost přivázána pouze na tuto úroveň reality.Vidíme pouze jen jeden tunel.
šišinka se svým DMT uvolňuje percepci okovů vnímání tohoto světa, čili je naším interdimenzionálním spínačem vidění realit a skutečností v nich.
Být si vědom moha realit, znamená, že je můžete nejen sledovat, ale doslova skákat mezi nimi a to nejen mezi dimenzemi, ale i mezi různými verzemi těch samých vesmírů. To je mnohem více vyspělejší než astrální projekce. Ale endogenně vyskytující se DMT v našem mozku dokazuje, že jsme byli interdimenzionální bytostii s interdimenzionálními možnostmi vnímání od počátku.
“Šišinka je orgán, který přijímá a zpracovává geometrické obrazy vesmíru. Všechny žlázy jsou připojeny k jemnému plánu s příslušnými geometrickými obrazci a šišinka, jak uvádí někteří mystici v sobě spojuje všechny původní formy. Přesně takto pracuje tato žláza s Akašou – záznamem všeho, co se děje ve vesmíru. Šišinka není jen orgánem, který přijímá a ukládá jemné informace a přechovává celý jejich záznam; je i tím, kde jsou zapsány individuální zkušenosti duše získané z mnoha životů.”
To jsou slova Drunvala Melchizedeka – autora knihy Pravdivé tajemství květu života.
Tato praktika existuje v Tibetu, je to jedna z praktik Tao v buddhismu a je známá v mnoha kmenových kulturách. Po několika dnech strávených v absolutní tmě, obrazy uvnitř hlavy vycházejí ven a jsou tak reálné jako ve skutečnosti. Tato praktika poskytuje obrovskou expanzi vnímání. Pokud jde o biochemii mozku – tak dlouhé pobývání ve tmě způsobuje nahromadění melatoninu. V další fázi nastupuje pinolin – šišinka mozková vylučuje endogenní inhibitor ( beta-karbolin) enzym MAO – enzym, který rozkládá melatonin.Ve fázi pinolinu je MAO inhibován a z melatoninu v šišince začne syntetizovat pinolin,a následně z něj 5-MeO-DMT, který znovu nerozkládá MAO (protože je inaktivován), takže 5-MeO-DMT ( jako „akašon“) šišinka začíná syntetizovat DMT. To je, když se obrazy z vaší hlavy začínají pohybovat doslova za hranicemi lebky – a to v přesném slova smyslu. To je místo, kde se plní sny – ihned…
JAK TO VYPADÁ TECHNICKY
Den 1-3 – fáze melatoninová - Fáze snového bdění
Den 3-5 – fáze pinolinu - První vize,astrální cestování
Den 6-8 – fáze 5 – MeO–DMT - Pomalu se otevírá vnitřní zrak, zvyšuje telepatie,intuice
Den 9-12 – fáze DMT - Vize zesilují, otevírá se vnímání alternativních světů a paralelních realit. Někteří mluví o ultrafialovém a infračerveném vidění v tomto stavu. Pokles potřeby spánku – spánek přichází jako jóga, čili meditace se zachováním neustálého vědomí.

DMT
A nyní se dostáváme k otázce, která se tak, jako tak týká nás všech, absolutně nikoho to nepřeskočí, ani toho, kdo leží na gauči a sleduje televizi. Mayové celkem nedávno představili autentický obsah znalostí svých předků o předpovědi roku 2012. Jsou velmi rozzlobení nad šířením apokalyptických vizí o konci světa. Zdůrazňují, že jejich proroctví mluví pouze o TRANSFORMACI, ne o žádném konci. Ale k věci. 21.12.2012 (což potvrzují i vědci NASA) dojde k zarovnání osy s osou Centra naší Galaxie. Mayové tvrdí, že dojde k mimořádně silnému proudu nabitých částic, které mocně zdestabilizují chování našeho Slunce. Mayové tvrdí, že v důsledku těchto změn dojde k přepólovaní Země. Apropo magnetické póly již změnily svou pozici. Proto zvířata, která se řídí smyslem elektromagnetické geolokace se začali hrnout ke břehům – podle jejich pocitů by tam měl být oceán – to platí pro velryby i ptáky a všechna zvířata pohybující se pravidelně na dlouhé vzdálenosti. Na základě sopečné lávy na Havaji bylo zjištěno, že magnetické póly se mění po celou dobu a to po desítky tisíc až miliony let mění svůj směr, až dojde k přepólování. Průměrná doba mezi přepólováním vychází okolo 250 000 let, naposledy tomu došlo asi před 780 000 lety.
Není obecně známá teorie popisující přepólování.
Mayové říkají – naši předkové to již zažili.Oni tvrdí že fenomén přepólování Země přináší vždy několik dní tmy. A pokud se ukáže, že je to pravda – čeká povinně „temný pokoj“ celé lidstvo. To znamená, že u všech lidí nastane šilinková iniciace, protože, když je šišinka ve tmě , začne produkovat velké množství DMT – nic už nezůstane tak, jak bylo. Potom, jak svět opět uvidí Slunce – se v nás změní celé vnímání reality. A co nás čeká na druhé straně šišinky? Nevím, ale přeji nám, aby … Králík, kterého budeme následovat na druhou stranu reality… byl opravdu k popukání… : )))

Mužská a ženská energie II.

Radim:) 03.09.2014
Na základě praxe i osobních poznatků jsme si uvědomil další podstatnou skutečnost, související s předchozím tématem. "Viděl" jsem při terapiích, meditacích i workshopech dost, abych si troufl podělit se s vámi o velmi ale opravdu velmi závažnou skutečnost.
Pokud ji přijmete, váš život se stane o mnoho lepším. Vaše vztahy se ženskými protějšky se posunou na mnohem vyšší úroveň. A i vy sami naleznete větší vnitřní klid.
Tak tedy, o co tak závratného se může jednat?
Lidská MYSL není jednotný útvar reprezentovaný mozkem. Mozek je pouhý počítač zpracovávající přijaté informace v kooperaci s interními programy(vrozenými,získanými či do nás vloženými).
Lidská mysl se skládá z "šuplíků" , kam se ukládají veškeré příslušné zkušenosti z dané oblasti, v rámci našeho vývoje: Vnitřní dítě, Vnitřní JÁ, Vnější JÁ, Vnitřní žena, Vnitřní muž atd., a to vše na těchto "základních" úrovních : nadvědomé, vědomé, podvědomé, předvědomé a nevědomé ...
Každý muž má v sobě svou vnitřní ženu, svou polaritní (jinovou) energii, své ženské inkarnace, své energie původní Matky Bohyně-tvořící harmonií, lehkostí, důvěrou a pocitem sounáležitosti se vším "Co jest"...
A máme tu naše matky, babičky, milenky, manželky i přítelkyně...jenž se do našeho života dostávají rezonancí právě s touto energií v nás. Aby nám nastavili zrcadlo, abychom si zpracovali své karmické energie, abychom si uvědomili....
Každý muž, jenž se dopustí na jakékoli ženě něčeho nesprávného ( hrubost, násilí, nevěra, manipulace, zneuctění, ponížení, znásilnění, neúcta, neláska atd.) dopustí se toto samého vůči "své vnitřní ženě" ! Tedy ublíží stejně a současné sám sobě, části své bytosti i osobnosti.
STÁVÁ SE NEKOMPLETNÍM !
K čemu to vede se nemusím rozepisovat, to si již jistě každý dovede představit sám. Problémy s ženami jsou tedy nastaveným zrcadlem, Boží milostí, pomáhající nám,mužům uvědomit si pravou podstatu a příčinu. Nejsme obětí a nikdy jsme nebyli. Sami jsme si tyto situaci do svého života přivolali, abychom pomohli sami sobě, abychom zachránili sami sebe...
Každý muž, jenž si takto dokáže vyléčit svou vnitřní ženu, se stává kompletním, silným až nepřemožitelným. Jeho vnitřní síla pramenící ze souladu a harmonie těchto dvou soupeřících energií se stává "božskou" = tvůrčí, rodící, realizující, původně nám svěřenou Stvořitelem....
Jedna bez druhé je prostě poloviční. A to nejen na úrovni lidské, ale Božské a Stvořitelské. Tohle věděli již staré národy. Nejznámější knihou o tom pojednávající je pravděpodobně I-ťing, kniha proměn...
Pánové, staňte se sami sobě Bohy. Jak se říká "chybovat je lidské, ale odpouštět je božské".
Udělejte tedy ten první krok již teď, teď hned, a odpusťte všem ženám vašeho života. Potom se jim omluvte za veškeré nesprávnosti, jichž jste se vůči nim dopustili a nakonec odpusťte sami sobě. A začněte znovu, od začátku, s čistým štítem. Staňte se Bohy ! Realizujte božskou energii a sílu ve hmotě = změňte realitu vašeho života...

Na závěr si dovolím pouze podotknout, že to samé platí i v případě žen :)


Jak to vidím já...

Radim 01.09.2014
Krásný den přátelé

Dnes jsem od Olgy obdržel krásný e-mail, a hned jsem si uvědomil,že bych se měl s vámi podělit o pár zkušeností ze své praxe. Jak se mezi terapeuty s úsměvem říká " kdyby nebylo našich matek, nebylo by ani našich klientů:)"...

Ženy mají na energetické úrovni srdce o dvě úrovně srdce více. Druhá je spojena s kosmickou úrovní Lásky a ve spojení s první úrovní vytváří třetí - bezpodmínečnou mateřskou Lásku. Čtvrtá je potom bezpodmínečná všeobjímající Láska, představující již ženský princip tvoření, jinovou, tvorivě-harmonizační energii Velké Matky Bohyně. Představte si ji jako energii vody. Jejím potlačením se vykla kontrole jangová energie mužského principu tvoření, energie tvořící nápadem,myšlenkou ale i silou, mocí a záměrně ovládají vše,co vytvoří.

Vzestup ženské energie je naprosto nezbytnou podmínkou k vyrovnání současné disharmonie na Zemi. Zde se ale ocitáme tak trochu v bludném kruhu. Mnoho žen si není stále ještě své role, své důležitosti a své síly vědoma. Potlačují své ženství a proto procházejí mnoha traumatickými střety s energií mužskou. Tyto zkušenosti postupně uzavírají jednotlivé úrovně ženského srdce, ze strachu před dalším zraněním, a tyto energie ze Světa mizí...

Prosím, uvědomte si, že muži tyto úrovně srdce nemají! Dostávají tyto energie skrze matku! Pokud jim jejich matka nevloží do srdce jiskru těchto energií, stanou se dvě věci :

1/- mužské srdce bude po celý život nekompletní, necelistvé, frustrované a nakonec možná i bezcitné, v některým případech se ženám(matce) mstící(promiskuita, sobectví ve vztahu, manipulace s ženami...).Nemohou mít něco, co nedostali... Výsledkem bývá neštěstí jejich manželek a dcer, v případě rozvodu i synů. Tito muži často hledají to,co nedostali a co jim zoufale chybí, aby byli celiství, vnitřně nešťastní to hledají po celý život, a to i mimo domov...(pokud jim to však nebylo předáno,nebylo to do nich vloženo,nemohou to nikdy ani nalézt, to je zákon rezonance. Naleznout však mohou duchovním rozvojem sebelásku a stát se sám zdrojem lásky pro své okolí. To však není to, o čem tu hovořím...) A jejich manželky je nechápou, vždyť jim více již dát nemohou. A to je pravda. Nemohou dát svým mužům něco,co sami nemají. Podmínkou lásky je totiž sebeláska. A ta se tvoří v prostředí původní rodiny...

2/- A taková manželka nemůže vychovat ani jinou dceru, a ta, žijíc v takovém prostředí kruh uzavírá. Disharmonie mezi mužskou a ženskou energií je opět posílena a předána dál. Muži budou dál činit ženy nešťastné a ženy budou dál uzavírat svá srdce, protože muži jsou již přece takový...a je třeba se chránit...a občas jim to vrátit...

Prosím, ženy, uvědomte si, úplný počátek toho všeho - nedostatek mateřské bezpodmínečné Lásky (schopnost ženy milovat sebe i druhé/první úroveň Lásky + Kosmická úroveň Lásky aktivující se s otěhotněním, někdy i orgasmické porody/druhá úroveň Lásky = Bezpodmínečná mateřská Láska/třetí úroveň Lásky či energetické úrovně ženského srdce ). Pokud skrze matku nebude tato energie proudit skrze dítě/chlapce, nebude tato energie VLOŽENA do jeho srdce,jenž tuto úroveň neobsahuje...a on ji potom následně nemůže dát ani ostatním ženám...a tyto ženy si deficit lásky u otce nevyplní ani v manželství - a tito muži si svůj deficit lásky u matky nevyplní u své manželky. Vnitřně budou stále neceliství a nešťastní. Buď se vydají cestou duchovního seberozvoje a uvědomí si rozdíly mezi zamilovaností a láskou, mezi láskou a sebeláskou...ano ano, a to nakonec povede u partnerů k bezpodmínečnému přijetí toho druhého, k dávání bezpodmínečné lásky bez potřeby zpětné vazby. A ten druhý ji buď přijme a nebo ne. Buď nám ji vrátí a nebo ne. V té chvíli to již nebude podstatné:). A nebo budou prostě "žít vedle sebe"...

Jednou z podmínek našeho přežití je právě schopnost žen odpustit, zrušit obranné mechanizmy mysli a otevřít opět svá srdce. Prosím všechny ženy, aby otevřeli svá srdce sami sobě, svým dětem, svým mužům a svým otcům...Tento "bludný kruh" předávání nelásky můžete přerušit pouze vy. Jste hybatelkami všeho, vždy jste byli a tak je čas se rozpomenout...

"Jen Láska je skutečná, vše ostatní je iluze"

S láskou

Radim:)

Záznamy: 1 - 26 ze 26

Přidat nový příspěvek

Kontakt

SHHS - Spiritual Human Healing system Dolany u Olomouce
783 16
+420 774787676 vedomizdroje@seznam.cz, alergie-olomouc@seznam.cz